loadingimg

Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
 • Zarejestruj mnie

   • Twój adres e-mail (na ten adres wysyłamy powiadomienia o stanie realizacji):
  • Zarejestruj mnie

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Użytkownicy online: 8
 • Aktualny czas:
 • pl
 • en
 • Szukaj
egz. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
Dlaczego tanie książki?


Dlaczego warto kupować w Dedalus.pl?


 1. Nie jesteśmy księgarnią wirtualną, posiadamy sieć 8 księgarń w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Częstochowa i Bielsko-Biała.
 2. Koszt wysyłki zamówień jest jeden z najniższych w polskich księgarniach wysyłkowych.
 3. Darmowa wysyłka już przy zamówieniach o wartości 150 zł.
 4. Wszystkie oferowane przez nas pozycje są bezpośrednio dostępne (o pojedynczych wypadkach niedostępności określonych pozycji niezwłocznie informujemy mailem).

Nie są to oczywiście wszystkie powody, dla których zakupy w Dedalusie naprawdę się opłacają. Liczba oferowanych pozycji na stronie internetowej sięga obecnie ponad 4 000 tytułów. Są zarówno pozycje wchodzące w skład tzw. literatury popularnej a więc beletrystyka, powieści obyczajowe, sensacyjne, horrory, romanse, reportaże powieści historyczne, jak również tytuły z poszczególnych dziedzin nauk, głównie humanistycznych i społecznych: literaturoznawstwa, historii, psychologii, socjologii, religioznawstwa, filozofii, politologii i wielu innych. Oferujemy również duży wybór książek dla najmłodszych, w tym kolorowanek, bajeczek, powieści dla dzieci i młodzieży oraz szereg doskonałych poradników dotyczących niemal wszystkich dziedzin życia od zdrowego żywienia, wychowywania dzieci, relacji międzyludzkich aż po książki kulinarne i poradniki dla majsterkowiczów. 


                   

thhthththt

aaaaaaa


Za pośrednictwem witryny Dedalus.pl prowadzona jest sprzedaż NOWYCH książek przecenionych przez wydawnictwa bądź hurtownie.

Sprzedaż książek przecenionych oznacza, że koncentrujemy się na sprzedawaniu książek w cenach zdecydowanie niższych od ustalanych przez wydawców. Często przeceny te są dość znaczne, dzięki czemu możemy oferować je w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas książki nie noszą śladów użytkowania, czasem jednak były wydane kilka lat wstecz, w związku z czym mogą nosić na sobie ślad upływu czasu. Standardowo przy każdej pozycji podajemy rok jej wydania, co pozwala zorientować się w jej stanie. Z faktu, że książki te mają niższe ceny nie wynika również, iż są one w jskiś sposób niepełnowartościowe, nie mają niezadrukowanych stron czy uszkodzonych okładek. W przypadku, gdy dany tytuł przeceniany jest z uwagi na jakiegoś rodzaju defekt, np. brak, załączanej przez wydawcę płyty CD, informujemy o tym fakcie w opisie.


Właścicielem witryny i umieszczonego na niej sklepu jest:

Firma Księgarska Bonus

ul. Focha 27/29
42-200 Częstochowa
NIP: 573-21-76-623
REGON: 150327058

 Termin otrzymania przez Klienta przesyłki uzależniony jest od czasu dostarczenia towarów przez wybranego przez Klienta przewoźnika i wynosi:


1) w Polsce:
- Poczta Polska (przesyłka ekonomiczna i pobraniowa): 2-5 dni roboczych + czas realizacji zamówienia;
- Kurier POCZTEX: 1 dzień roboczy + czas realizacji zamówienia;

- Kurier UPS: 1 dzień roboczy + czas realizacji zamówienia;

 
2) w krajach Unii Europejskiej:
- Poczta Polska (przesyłka ekonomiczna): 10 dni roboczych + czas realizacji zamówienia;

 
3) w krajach poza Unią Europejską:
- Poczta Polska (przesyłka priorytetowa): 7-14 dni roboczych + czas realizacji zamówienia;