Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788361516194
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Vis-a-vis Etiuda

“Informatorzy są pełni makabrycznej gotyckiej wrażliwości, niesmacznych żartów i szokujących szczegółów ... komiczne ... ambitne. Są tam przenikliwe spostrzeżenia - nieskazitelnie opanowana proza.” Newsday

“Informatorzy stanowią dzieło autora w szczytowej formie, autora głęboko zatroskanego upadkiem moralności naszego społeczeństwa. Książka prowadzi nas od pierwszego do siódmego kręgu piekła, od Salingera do de Sade'a.

” Will Self “Wnikliwym okiem dziennikarza, wychwytującym wszystkie detale i dialogi, narracja Ellisa nie ma w sobie nic z sentymentalizmu i empatii wytrawnego pisarza komediowego.” Los Angeles Times

Bret Easton Ellis (ur. 1964) - jeden z najwybitniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. Porównywany do Ernesta Hemingwaya, Francisa Scotta Fitzgeralda czy Nathanaela Westa. Zasłynął skandalizującą powieścią American Psycho (wyd. polskie vis-a-vis/Etiuda 2005). Napisał także /Od/loty godowe, Galmoramę i Lunar Park. Informatorzy to jego wczesna, ale już w pełni dojrzała książka.

Vis-a-Vis/Etiuda 2010, ISBN: 978-83-61516-194, 125x195, 244 s., oprawa miękka

Informatorzy Bret Easton Ellis

Książka

  • ISBN: 

    9788361516194

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.