Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380621350
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: REBIS

Przerażający scenariusz wydarzeń w Europie - generał NATO ostrzega!

Powieść 2017: Wojna z Rosją jest wizją bardzo bliskiej przyszłości, która może się spełnić, jeśli nie zrozumiemy zagrożeń stwarzanych przez obecnego prezydenta Rosji.
 
Napisana przez oficera do niedawna zajmującego wysokie stanowiska w hierarchii NATO i oparta na przebiegu gier wojennych prowadzonych przez natowskie sztaby, pokazuje, jak zaniechanie pewnych działań może doprowadzić do kolejnej wojny w Europie.
 
Prognozy Richarda Shirreffa:
Rosja zaatakuje kraje bałtyckie w 2017 roku. Używając szantażu nuklearnego, powstrzyma państwa zachodnie przed interwencją. Wiara Zachodu w broń jądrową jako gwarancję pokoju okaże się kosztowną iluzją. Wahanie NATO doprowadzi nieomal do katastrofy, a pełna mobilizacja sił Sojuszu nastąpi dopiero w ostatniej chwili, gdy alternatywą będzie zupełna klęska. Demokratyczny porządek świata zachodniego, ustanowiony po drugiej wojnie światowej i powszechnie uważany za coś trwałego, zostanie zagrożony.

Jak stwierdził Lew Trocki: "Możesz nie interesować się wojną, ale wojna interesuje się tobą".
 
Najlepsza książka o konflikcie supermocarstw od czasu Polowania na Czerwony Październik Toma Clancy`ego. Cieszcie się tą barwną lekturą. I bardzo się bójcie - to rzeczywiście może się wydarzyć w ten sposób.
- Robert Fox, "Evening Standard"
 
Lektura obowiązkowa. (...) Ostrzeżenia Shirreffa - pod pozorem literackiej fikcji - są dobrze uzasadnione.
- generał Wesley K. Clark, Siły Lądowe Stanów Zjednoczonych, były dowódca Sojuszniczych Sił Zbrojnych NATO w Europie
 

Rebis 2016, ISBN: 9788380621350, 135x215, 448 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788380621350

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!