Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788375084726
Zwykle wysyłamy w: 24 godziny
EAN: 9788375084726
Wydawnictwo/Producent: Sonia Draga

Hyat Shah był zafascynowany Miną na długo przed tym, zanim ją poznał. O pięknej i błyskotliwej przyjaciółce jego matki od zawsze opowiadało się w domu Shahów legendy. Dowiedziawszy się, że Mina przyjeżdża z Pakistanu, by zamieszkać pod ich dachem, młody chłopiec nie posiada się ze szczęścia. Jego ojciec pała znacznie mniejszym entuzjazmem. Zerwał ze światem, w którym króluje fundamentalizm, nie bez powodu. Wkrótce jego obawy okazuję się słuszne. Kiedy Mina zapoznaje chłopca z pięknem i siłą Koranu, Hyat ulega całkowitej transformacji. A kiedy Mina odnajduje własną drogę do szczęścia, tląca się w sercu Hyata zazdrość zmusi go do podjęcia działań, których tragiczne konsekwencje dotkną tych, których kocha najbardziej. Poruszająca i wybuchowa debiutancka powieść o amerykańskiej rodzinie muzułmanów zmagających się z kwestiami wiary i przynależności w świecie sprzed jedenastego września.

Sonia Draga 2012, ISBN: 978-83-7508-472-6, 150x210, 368 s., oprawa twarda

Amerykański derwisz Ayad Akhtar

Książka

  • ISBN: 

    9788375084726

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...

     

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.

Złóż zamówienie za 99 zł i wybierz przesyłkę Orlen Paczką - a zamówienie wyślemy bezpłatnie.