Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7508-344-6
Wyślemy w: 24 godziny
EAN: 9788375083446
Wydawnictwo/Producent: Sonia Draga

Pełna ciepła i humoru powieść o kłopotach, które mogą dotknąć każdego z nas. Pokazuje współczesnego zwykłego człowieka z klasy średniej w sytuacji kryzysowej, z której ten po wielu trudach i zabawnych perypetiach wychodzi obronną ręką. Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu w reżyserii Michaela Winterbottoma (Cena odwagi, Genua. Włoskie lato, Doktryna szoku), z udziałem Jack Blacka (King Kong, Jaja w tropikach)! Matthew Prior, dziennikarz finansowy w średnim wieku, budzi się pewnego dnia bez stałej pracy, bez przynoszącego dochody zajęcia, zadłużony po uszy (dom jest oczywiście na kredyt), a w dodatku z podejrzeniem, że żona zdradza go przez Internet z odnalezionym na Facebooku kolegą z ogólniaka. Za sześć dni grozi mu eksmisja z domu, w którym mieszka ze zdziecinniałym ojcem (ów zamieszkał z nimi po tym, jak został oskubany przez dwudziestoletnią striptizerkę z Las Vegas), niewierną małżonką i dwoma nieletnimi synami uczęszczającymi do piekielnie drogiej katolickiej szkoły. Pod wieczór jedzie do sklepu całodobowego, żeby kupić,,mleko dla chłopców, co jest jego stałą wymówką, gdy chce wyjść z domu. Tam natyka się na dwóch młodych degeneratów, którzy proponują mu podrasowanego skręta. Nagle przychodzi mu na myśl, że może nie wszystko musi się skończyć źle, że może ktoś podsuwa mu rozwiązanie problemów. Następnie czytelnik śledzi trwające około tygodnia dalsze losy Matta: jego przepychanki z bankiem, próby uratowania małżeństwa, eksperymenty poetyckie, kontakty z dawnymi kolegami z gazety, konszachty z półświatkiem i początki kariery dealera marihuany, problemy z policją antynarkotykową, a nawet jego sny i narkotykowe wizje. Matt Prior, znalazłszy się na krawędzi: z groźbą utraty żony, domu, a nawet zdrowych zmysłów, dzięki swojej pomysłowości i determinacji ma mimo wszystko szansę odbić się od dna.

Sonia Draga 2011, ISBN: 978-83-7508-344-6, 140z200, 292 s., oprawa miękka

Krajobraz finansów poety Jess Walter

Książka

  • ISBN: 

    9788375083446

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.