Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788365087294
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 4
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: mamania

50 na 50” to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym.

Wywiady z rodzicami i pracodawcami, ankiety wśród pracujących matek, drobiazgowy przegląd badań psychologicznych i socjologicznych ? wszystko to pozwoliło odkryć, że kiedy oboje rodzice pracują, to zyskują na tym wszyscy: dzieci, mężowie i żony.

Sharon Meers i Joanna Strober to zaangażowane zawodowo żony i matki. Doskonale znają problemy współczesnych rodziców, którzy próbują pogodzić pracę z życiem rodzinnym.

REKOMENDACJE:
Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety.
Gloria Steinem, dziennikarka i feministka
Ta książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc „Włącz się do gry”. Podziwiam podejście Sharon i Joanny ? oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka, przez dyrektorów najlepszych szkół biznesu i doświadczonych psychologów pracujących z parami.
Sheryl Sandberg, szefowa operacyjna Facebooka
Po lekturze tej książki może rozkwitnąć zarówno Twoja kariera, jak i związek. Połączenie pracy i macierzyństwa z wykorzystaniem metody 50 na 50 da Ci więcej pieniędzy, sukcesów i szczęścia w małżeństwie. Zrób eksperyment i sprawdź, co dobrego metoda 50 na 50 przyniesie Tobie i Twojej rodzinie.
Marta Waszczuk, coach i autorka książki „Mamy, wracamy”

Mamania 2016, ISBN: 9788365087294, 348 s., oprawa miękka

Książka

  • Autor: 

    Sandberg, Sheryl

  • ISBN: 

    9788365087294

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.