Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324136438
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Amber

Amber 2010, ISBN: 978-83-241-3643-8, 145x210, 256 s., oprawa miękka

 

Mała uliczka w mieście na granicy Irlandii Północnej i Południowej. Dawno temu wieszano tu zbrodniarzy. Ludzie mówią, że wciąż nawiedzają ją duchy. Podobno nocą słychać czasem brzęk łańcuchów, a gdy dobrze wytężyć słuch - zawodzenie skazanych i skrzypienie martwych konarów. Teraz na drzewach w alei Szubienic zawisło ciało ofiary mordercy... Inspektor Benedict Devlin wszczyna śledztwo i niespodziewanie odsłania fakty kompromitujące miejscowych policjantów. Kolejna ofiara to przestroga dla osaczonego narastającą wrogością kolegów Devlina, który tym razem jest zupełnie sam. A każdy, kto stanie po jego stronie, może trafić na aleję Szubienic...

Już pierwsza książka z inspektorem Devlinem wyniosła Briana McGillowaya do czołówki irlandzkich twórców kryminałów i najbardziej popularnych autorów w Wielkiej Brytanii. Fabuła osnuta wokół skrywanych tajemnic małej społeczności, przesycona posępnym nastrojem, muśnięta czarnym humorem i melancholią, misterna intryga i niejednoznaczne zakończenie zadecydowały o tym, że powieść Na granicy została finalistką New Blood Dagger 2007 - nagrody brytyjskiego Stowarzyszenia Pisarzy Literatury Kryminalnej dla najlepszego debiutu.

 

ALEJA SZUBIENIC Brian McGilloway

Książka

  • ISBN: 

    9788324136438

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.