Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380490932
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 32
EAN: 9788380490932
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Black Publishing

Morten Storm - były przestępca i islamski radykał, jako podwójny agent, brał udział w spektakularnych i najniebezpieczniejszych akcjach wywiadowczych. Dzięki niemu duńskie, brytyjskie i amerykańskie służby specjalne prowadziły operacje, których celem była m.in. likwidacja jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów na świecie.
 
Storm był zbuntowanym przestępcą, członkiem duńskiego gangu motocyklowego. Żył na krawędzi, popadał w konflikty z prawem, brakowało mu celu w życiu. Po wyjściu z więzienia spotkał muzułmańskich duchownych i dał się uwieść ideologii radykalnego islamu. Jako nawrócony biały muzułmanin wtopił się w środowisko ekstremistów, nawiązał kontakty z niebezpiecznymi terrorystami i rozpoczął przygotowania do dżihadu. Kiedy jednak nowi przyjaciele zawiedli jego oczekiwania, bez wahania zmienił front i zaoferował swoje usługi zachodnim wywiadom. Zadeklarował, że chce wykorzystać swoją wiedzę i kontakty, by uderzyć w islamistów - dla pieniędzy. Służby nie odrzucają takich prezentów. Storm miał infiltrować siatki radykałów, a Amerykanie likwidować je precyzyjnymi uderzeniami dronów. Aby wystawić Al-Awlakiego, jednego z liderów Al-Kaidy, niedawnego przyjaciela, Storm musiał opracować karkołomny plan nakłonienia go do romansu z pewną Europejką
 
"Wspaniała. Mortem Storm jest żywym dowodem na to, że źli chłopcy są najlepszymi szpiegami."

"Telegraph"
 
"Odkrywcza, nadzwyczajna" W żadnej innej książce główny bohater, tak ważny dla zachodnich służb, nie był gotowy ujawnić tak wiele."

"Guardian"
 
"Wybuchowa!"

"Independent"
 
"Nie dałoby się tego wymyślić."

"Sunday Times"
 
"Trzyma w napięciu."

"Publishers Weekly"
 
"Spektakularna lektura, a jednocześnie niezwykły dokument o pracy zachodniego wywiadu w epoce Al-Kaidy, w której zdemaskowanie szpiega nie grozi, jak w czasach zimnej wojny, wydaleniem z kraju, lecz egzekucją."

"New York Times Book Review"
 
"Tę książkę czyta się jak scenariusz filmu o Jamesie Bondzie napisany przez braci Coen! Dla wszystkich zainteresowanych historią fanatycznych terrorystów Agent Storm" będzie fascynującą lekturą."

"Washington Post"
 
"Morten Storm wyświadczył wielką przysługę dla Zachodu. A przy okazji CIA wisi mu pięć milionów dolarów."

" Fox News"
 
Black Publishing 2015, ISBN: 9788380490932, 140x210, 566 s., oprawa miękka

Książka

  • ISBN: 

    9788380490932

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle

 

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...