ISBN: 978-83-07-03304-4
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo: Czytelnik

Akimudy to wszystko i nic. Może wyspa może archipelag może państwo może raj. Tam Stalin w drużynie złych gra w siatkówkę plażową z drużyną dobrych i twierdzi że za życia postępował ściśle według Ewangelii. Tam Franz Kafka rozmawia z Andriejem Płatonowem. Akimudy to także miejsce w którym mieszka Bóg. Jego wysłannik przybywa do Rosji. Będzie ukrzyżowanie na Placu Czerwonym i zmartwychwstanie.... Jeśli dodamy do tego najście zombie na Moskwę i nieuniknione konsekwencje żywi nieboszczycy będą domagać się zwrotu mieszkań i odszkodowań za bezzasadne rozstrzelanie lub śmierć w łagrze otrzymamy charakterystyczną dla Wiktora Jerofiejewa fantastyczną mieszankę prowokacji sarkazmu humoru seksu i absurdu. I jak zwykle u tego znakomitego pisarza za barwną fasadą będą kryć się ważne pytania o relacje między człowiekiem a Bogiem o naszym widzeniu świata o losy Rosji. Już sam tytuł skłania do zastanowienia czy Akimudy to wariacja na temat słowa mudaki szeroko rozumiani frajerzy lub ludzie określani ostatnio w Polsce mianem lemingów czy też zakamuflowane A kuda my - Dokąd zmierzamy. Każdy czytelnik sam musi znaleźć odpowiedź. A jeśli zamiast odpowiedzi pojawi się jeszcze więcej pytań tym większa będzie satysfakcja autora.
 

Czytelnik 2014, ISBN: 978-83-07-03304-4, 145x205, 424 s., oprawa miękka


 

Z naszej szerokiej oferty wybraliśmy te tytuły, które szczególnie chętnie wybierane są jako nagrody książkowe dla uczniów.

 

Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł premiujemy rabatem 10 % oraz bezpłatną wysyłką (rabat dotyczy wszystkich książek z naszej oferty).


Rabat naliczany jest automatycznie, podczas składania zamówienia.
Aby skorzystać z rabatu, należy przed rozpoczęciem składania zamówienia zalogować się na stronie lub, w przypadku braku loginu i hasła, zarejestrować się.

 

Stany magazynowe poszczególnych pozycji z tej oferty obejmują tylko magazyn podręczny. Istnieje możliwość zamówienia większych ilości poszczególnych tytułów z magazynu centralnego.

 

Szkoły podstawowe

Szkoły ponadpodstawowe

 

Zobacz też pełną ofertę