Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381031899
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 14
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Pascal

Albania (Pascal Lajt)
- Albania: dlaczego kawa, a nie herbata?
- Ile kosztowała szklana piramida?
- Które jezioro jest najstarsze w Europie?
- Ile bunkrów pozostawił Enver Hodża?
Albania, czyli nowe spojrzenie na Kraj Orłów. Podczas wyjazdu z Pascalem przekroczysz "bałkańskie wrota"!
Gdy weszliśmy w końcu do kawiarenki, przy stolikach wciąż siedzieli ci sami mężczyźni co wcześniej, sącząc kawę i grając w domino. Ryknęli na mój widok śmiechem. "No ładne rzeczy - pomyślałem - to już po aparacie!". Tymczasem właściciel knajpki wyciągnął zza kontuaru nietkniętą torbę z aparatem w środku. Chciałem mu coś zapłacić, ale nie było mowy! Z przejęciem zacząłem dziękować. Tymczasem on orzekł, że muszę trochę ochłonąć, więc nalał mi najpierw jeden, potem drugi kieliszek mocnej raki, a potem jeszcze nam obu postawił kawę: wszystko oczywiście za darmo, o pieniądzach już nie chciał słyszeć. Na koniec wszyscy obecni ze śmiechem się pożegnali, życząc nam szczęścia w dalszej podróży przez Albanię.

Krzysztof Bzowski, historyk, podróżnik-krajoznawca, autor przewodników turystycznych
  

Pascal 2018, ISBN: 9788381031899, 115x190, 156 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788381031899

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.