Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377885444
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 25
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących (A1-B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się ważnych zwrotów konwersacyjnych niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.

Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! - Ucz się łącznie 1600 zwrotów konwersacyjnych, wyrażeń i zdań - poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne.

Poznaj prawidłową wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich zwrotów i zdań oraz ich tłumaczeń

- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)

- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie - w drodze do pracy lub szkoły! Fiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu można samodzielnie zdecydować, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany - oraz fiszki tematyczne: Business English dla znających podstawy i średnio zaawansowanych, a także Kolokacje.

Edgard 2015, ISBN: 9788377885444, 86x185, 1200 s., oprawa twarda

Angielski Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących

Książka

  • ISBN: 

    9788377885444

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.