Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377882566
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 12
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Angielski. Najważniejsze Phrasal Verbs. Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy - Zuzanna Pytlińska - opis podręcznika: ANGIELSKI NAJWAŻNIEJSZE PHRASAL VERBS to - ponad 100 urozmaiconych ćwiczeń - wyrażenia niezbędne na egzaminach - przykłady użycia w zdaniach - aktualny współczesny język ANGIELSKI NAJWAŻNIEJSZE PHRASAL VERBS umożliwia poznanie 1000 phrasalverbs niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Praca z książką bazuje na metodzie aktywnej nauki w oparciu o zestaw 100 różnorodnych ćwiczeń. Książka jest adresowana do osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2 według klasyfikacji Rady Europy które chcą poszerzyć swój zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym współczesnym językiem. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury rozszerzonej z języka angielskiego oraz do FCE ponieważ znajomość phrasalverbs jest niezbędna podczas pisemnej oraz ustnej części tych egzaminów. Phrasalverbs uporządkowano w 30 rozdziałach tematycznych. Znaczenie każdego wyrażenia zostało zilustrowane zdaniem co ułatwia jego zapamiętanie i jest pomocne podczas powtórek przed egzaminami czy testami. Wszystkie czasowniki i zdania w książce zostały przetłumaczone na język polski. Podręcznik zawiera 100 urozmaiconych ćwiczeń które uczą praktycznego i swobodnego posługiwania się phrasalverbs. Na końcu każdego rozdziału znajduje się kilka rodzajów ćwiczeń m.in. uzupełnianie zdań i tworzenie phrasalverbs przez łączenie wyrazów w pary. Podsumowaniem nauki są testy przekrojowe sprawdzające znajomość czasowników frazowych. Znajdujący się na końcu książki słowniczek pozwala na szybkie znalezienie danego wyrażenia.

Edgard 2013, ISBN: 9788377882566, 165x235, 174 s., oprawa miękka

Angielski Najważniejsze Phrasal Verbs Przykładowe zdania, ćwiczenia, testy

Książka

  • ISBN: 

    9788377882566

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.