Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788365884473
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Młoda rozwódka postanawia szukać miłości na portalu randkowym i szybko nawiązuje znajomość z intrygującym mężczyzną. Czy nowo poznany znajomy jest na pewno tym, za kogo się podaje?
Romans z ćwiczeniami e Romance to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Tłumaczenia trudniejszych słówek znajdziesz na marginesach, a na końcu książki - klucz odpowiedzi do ćwiczeń i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Angielski romans z ćwiczeniami - uwodzicielsko skuteczne połączenie!
Romans z ćwiczeniami:
- wciągnij się w opowieść o miłości, zemście i niespełnionych pragnieniach
- sprawdzaj znaczenie, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach
- poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)
- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem
- rozwiązuj 77 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych
 
Edgard 2018, ISBN: 9788365884473, 135x190, 152 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788365884473

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.