Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788366053298
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Edgard

Czytasz wciągającą powieść sensacyjną i uczysz się angielskiego!

What Lies Beneath to wartka akcja, historyczne tło, targani namiętnościami bohaterowie, których wybory wpływają na losy nieuchronnie zbliżającej się wojny..

Powieść sensacyjna z ćwiczeniami to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń.  Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno –gramatyczne oraz utrwalisz umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tłumaczenia trudniejszych słówek znajdziesz na marginesach. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!


Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko – polski.
 
Edgard 2017, ISBN: 9788366053298, 148x210, 208 s., oprawa miękka


    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.