Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328062900
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Buchmann

“Apetyt na życie” to pełna ciepła i zwierzeń książka autorstwa Katarzyny Dowbor.

Znajdź receptę na życie, które jest ciekawe także po pięćdziesiątce.

“Apetyt na życie” to książka, którą przygotowała dojrzała kobieta dla innych kobiet w sile wieku. Lektura nawiązuje do ciepła domowego ogniska, a także opowiada o rozmaitych przeciwnościach losu. Autorka mówi także o poszukiwaniach szczęścia i miłości. Zdradza wiele swoich sekretów, a także wprowadza czytelnika do własnego domu. Opowiada o swoim życiu i sposobach na radzenie sobie z przeciwnościami, jakie sama wykorzystuje.

Katarzyna Dowbor podpowiada, jak cieszyć się życiem po pięćdziesiątce. Uczy, by w każdym dniu znaleźć coś dobrego i przeżyć go z uśmiechem na ustach. Liczne porady równoważą się z wciągającymi opowieściami z życia celebrytki. Odbiorca będzie mógł sprawdzić, jak według Katarzyny Dowbor należy radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz budować stabilne więzi rodzinne.

O autorce
Katarzyna Dowbor jest polską dziennikarką. Urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. Od 1983 do 2013 roku pracowała jako prezenterka Telewizji Polskiej. Jesienią 2013 roku nawiązała współpracę z telewizją Polsat. Wychowywała się głównie w Toruniu, natomiast studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Ma za sobą wiele autorskich reportaży oraz telewizyjnych programów publicystycznych. Dla stacji TVP2 prowadziła chociażby telewizję śniadaniową “Pytanie na śniadanie”. Występowała w serialach oraz filmach. Wśród nich można wymienić takie tytuły, jak: “Na dobre i na złe”, “Duża przerwa”, “Ekstradycja” czy “Tato”. Od 2005 roku prowadziła autorski program “Dowborowe towarzystwo” w Radiu Dla Ciebie. Obecnie na antenie Polsatu prowadzi program reality show “Nasz nowy dom”.

Buchmann 2019, ISBN: 9788328062900, 126x204, 280 s., oprawa miękka

Książka

  • Autor: 

    Dowbor, Katarzyna

  • ISBN: 

    9788328062900

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.