Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324142637
Wyślemy w: 24 godziny
EAN: 9788324142637
Wydawnictwo/Producent: Amber

Świat niedalekiej przyszłości. Fanatyczni twórcy idei zjednoczenia ludzkości na podobieństwo roju pszczół, bez indywidualnych pragnień i wolnej woli, chcą zaprowadzić w ten sposób powszechny spokój i szczęście. Zamierzają przy pomocy nanorobotów opanować mózgi przywódców państw o najlepiej rozwiniętej technologii. Ich przeciwnikiem jest BZRK, grupa idealistów, walcząca ze zdradziecką agresją za pomocą biotów, stworzonych z ich DNA w połączeniu z DNA pająków, węży i meduz. Niestety, na skutek podstępnego zamachu ginie wynalazca technologii hodowli biotów, w tajemnicy wspierający działania BZRK. Jego córka, Sadie, zostaje ciężko ranna w tym samym zamachu, ale ocaleje. BZRK werbuje ją natychmiast do akcji ochrony prezydentów, razem z Noahem, bratem weterana z Afganistanu, członka tajnej grupy, który zwariował po ataku nanorobotów. Rozpoczyna się decydujące starcie, niewidzialne dla wszystkich, poza jego uczestnikami. Stawką jest przyszłość ludzkości...

BZRK otwiera nowy cykl młodzieżowych thrillerów. Ale BZRK to coś więcej niż seria książek. To największy projekt multimedialny, jaki stworzono: gigantyczne połączenie książek i gier komputerowych, które już stało się światowym hitem. Kiedy przeczytasz powieść, możesz wejść głębiej w rozległy interaktywny świat BZRK.

Chcesz odkryć dalsze tajemnice, poznać nowych bohaterów?

Chcesz zagrać w najbardziej odlotowe gry?

Wejdź na stronę www.gobzrk.com Na własne ryzyko...

Amber 2012, ISBN: 978-83-241-4263-7, 130x210, 352 s., oprawa miękka

BZRK Michael Grant

Książka

  • ISBN: 

    9788324142637

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.