Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327160249
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 2
EAN: 9788327160249
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

Poznaj historię o miłości pomiędzy dwiema przyjaciółkami, które - chcąc być ze sobą - muszą przezwyciężyć niechęć otoczenia. Powieść "Bal" została oparta na podstawie bestsellerowego Broadwayowskiego musicalu. W wersji papierowej również zdobywa serca czytelników i czytelniczek!

Bohaterkami książki są Emma Nolan i Alyssa Greene. Dziewczyny mają wspólny cel, którym jest debiut jako para na zbliżającym się balu maturalnym. Niestety dorastają w środowisku, w którym coś podobnego jest nie do wyobrażenia. Dlatego młode kobiety muszą rozpocząć walkę nie tylko o swoje marzenia, ale również o łączącą je miłość.

Alyssa boi się ujawnić mamie swoją orientację, bo wie, że ta rozmowa nie będzie prosta. Pani Greene jest przewodniczącą rady rodziców w szkole i kategorycznie sprzeciwia się temu, aby w studniówce wzięły udział pary jednopłciowe. Jednak kiedy wydaje się, że wszystko już stracone, dzieje się coś wyjątkowego. Do prowincjonalnego Edgewater przyjeżdżają prawdziwe gwiazdy z Broadwayu i chcą pomóc dziewczynom w osiągnięciu celu.

Niestety dobre chęci szybko okazują się niewystarczające, a pomoc aktorów obraca się przeciwko samym zainteresowanym. Dziewczynom nie pozostaje nic innego, jak tylko wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać, że miłość nie ma tylko jednego koloru.

Czy im się to uda i przezwyciężą opór tradycyjnego społeczeństwa? O tym czytelnik przekona się na łamach powieści.

Autorką książki jest Saundra Mitchell, amerykańska pisarka. Ma na swoim koncie więcej pozycji, jednak większość z nich nie została przetłumaczona na język polski. "Bal" jest pierwszą powieścią autorki na naszym rodzimym rynku. Do jej innych dzieł należą m.in.: "Out Now: Queer We Go Again!" oraz "All the Things We Do in the Dark".

Książka

 • Autor: 

  Saundra Mitchell

 • Rok wydania: 

  2020

 • ISBN: 

  9788327160249

 • Ilość stron: 

  280

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  205x235

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle