Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788381032261
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Pascal

Kiedy Katalończycy tańczą na ulicach sardanę?
Gdzie ma siedzibę słynne Muzeum Picassa?
Czym wysmarował się Dali przed pierwszą randką?
Która z ulic mogłaby nie mieć końca?
Barcelona, czyli nowe spojrzenie na stolicę Katalonii. Po wyjeździe z Pascalem już zawsze będziesz jej kibicować.
 
Jadąc pod Tibidabo, darujcie sobie autobusy i taksówki - koniecznie kupcie bilet na Niebieski Tramwaj, który szczęśliwcom pobłogosławionym elementarną wrażliwością i wyobraźnią pozwala odbyć podróż nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie. A podążając do Palacio Güell, zarezerwujcie pół godziny na absolutnie zjawiskowy, baśniowy, psychodelicznie nierealny w swym kolorowym pięknie park Güell, też według wizji Gaudiego. Przywitajcie się z mozaikową salamandrą, zwiedźcie dom, w którym mieszkał Gaudi (dziś muzeum tego osobliwego artysty), spocznijcie na słynnej ławie, próbując przetrawić to, co widzieliście. Się nie da. To, co wyniesiecie z tygodnia w Barcelonie, będzie w was dojrzewać latami.
Olaf Szewczyk, dziennikarz i felietonista
 
Pascal 2018, ISBN: 9788381032261, 115x190, 156 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788381032261

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.