Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324583997
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Wydawnictwo Dolnośląskie

“Black Mirror. Czy to już się dzieje?” to fenomenalna pozycja, w której Fabio Chiusi rozważa, jak technologia pokazana w serialu “Black Mirror” może naprawdę wpłynąć na nasze życie.

Serial “Black Mirror” okazał się hitem. Nie tylko gra aktorska i scenariusz, ale również tematyka wbija widzów w fotele. Czy rzeczywiście do tego zmierza świat? “Black Mirror. Czy to już się dzieje?” to pozycja, która nawiązuje do poszczególnych odcinków.

Technologia pokazana w serialu jawi się jako odległa i zupełnie nierzeczywista. Wszystko wskazuje na to, że dokładnie to nas czeka! Jak wpłynie to na nasze życie? Czy mamy się czego obawiać? Autor postanowił rozwinąć temat takich zagadnień, jak aplikacje randkowe, zaufanie wobec innych czy życie wieczne. Współcześnie zupełnie inaczej je postrzegamy i to, co kiedyś wydawało się zbawieniem, dziś jest prawdziwą zmorą. “Black Mirror. Czy to już się dzieje?” to pozycja poruszająca kluczowe obecnie zagadnienia związane z technologią, która staje się coraz bardziej uciążliwa i przenika przez kolejne aspekty naszego życia.

O autorze słów kilka

Fabio Chiusi jest włoskim dziennikarzem zajmującym się nowymi technologiami i Internetem.

Wydawnictwo Dolnośląskie 2019, ISBN: 9788324583997, 145x225, 304 s., oprawa twarda

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.