Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 97883245007795
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Publicat

Posiadane przez nas egzemplarze maja zniszczone okładki, sprzedajemy pozycję w kilku wydaniach, różniących się wyglądem okładki, wysyłka losowa.

Poznań ISBN: 9788324512737, 165 x 240, 48 s., oprawa miękka

BŁYSKAWICZNY KURS LICZENIA W PAMIĘCI SPRAWI, ŻE: ? w 4 tygodnie nauczycie się sprawnie liczyć w pamięci, a liczby przestaną stanowić dla nas jakikolwiek problem! ? panie domu z łatwością będą kontrolować wydatki podczas zakupów oraz planować budżet domowy ? uczniowie błyskawicznie poradzą sobie z każdym działaniem podczas lekcji matematyki ? osoby pracujące i studenci zwiększą swoją efektywność w pracy i nauce ? wszyscy stosujący nasze techniki rozwiną zdolności swojego mózgu, dzięki czemu zachowają sprawność umysłową do późnej starości
Błyskawiczny kurs liczenia w pamięci Maria i Marian Dzieszko

Książka

  • ISBN: 

    9788324507795

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.