Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788372985989
Realizacja zamówienia: 2 dni
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 9788372985989
Wydawnictwo/Producent: Zysk i Ska
seria: Strażnicy Przystani, Poznań 2004, ISBN: 83-7298-598-7, 115 x 185, oprawa miękka, tłumaczenie: Iwona Michałowska

Trzeci tom cyklu "Strażnicy Przystani", gatunkowo stanowiącego połączenie przygodowej fantasy i kryminału. Bogowie przychodzą i odchodzą. Ulicę Bogów znajdującą się w centrum Przystani "zamieszkują" istoty warte więcej, a zarazem mniej niż człowiek; istoty budzące podziw i uwielbienie, strach i trwogę - i marzenia o niezmierzonej potędze. Nikt nie wie, kim ani czym są. Istniały, nim człowiek wybudował ulicę Bogów, będą istnieć, gdy pozostaną po niej już tylko zgliszcza i wspomnienia. Niektórzy mówią, że bóstwa stanowią ucieleśnienie pewnych rzeczywistości; są abstrakcjami ubranymi w formę przez ludzkie pragnienia i lęki, a niekiedy po prostu przez czasy. Inni twierdzą, że to stworzenia nadprzyrodzone, przybyłe z innych wymiarów. Ale tak naprawdę nikt tego nie wie. Są rzeczywiste i nierzeczywiste; a właściwie ani takie, ani takie. Wzbudzają cześć i strach. Są istotami obdarzonymi mocą, a ulica Bogów należy wyłącznie do nich. Ale teraz, ktoś lub coś uśmierca te istoty, jedną po drugiej. I oto Hawk i Fisher otrzymują zadanie specjalne… na ulicy, na której tak naprawdę nie działa żadne z praw natury… i przestrzegane jest zaledwie kilka praw Przystani… Hawk i Fisher to dwoje twardych stróży porządku w mieście magii i występku. Hawk używa topora w obronie prawa, Fisher zaś niezwykle zręcznie włada sztyletem. Razem są doskonałymi pogromcami zbrodni… wspieranymi tchnieniem magii
Bogobójca Simon R. Green

Książka

  • ISBN: 

    9788372985989

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.