Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788375366952
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 5
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Czarne

Przeł. Dobromiła Jankowska Przez wieki mężczyzna z nabożeństwem traktował swoje przyrodzenie jak najcenniejszą ozdobę. Mimo to penis od zawsze był również źródłem największych męskich frustracji. Czy w stanie erekcji organ ów wydaje się kobietom niewyobrażalnie śmieszny Dlaczego dżentelmen nigdy nie może być pewien, że jego członek wstanie na rozkaz i wykona zadanie A jeśli - i kiedy - nagle odmówi posłuszeństwa, co można zrobić, by naprawić sytuację No i pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru Sofokles powiedział, że posiadać penis to być przywiązanym łańcuchem do szaleńca. Hickman przygląda się temu schizofrenicznemu związkowi między mężczyzną i owym szaleńcem, jak również relacjom tej dziwacznej pary z płcią przeciwną.

"Boskie przyrodzenie" to kronika penisa, ale także zapis wzlotów i upadków historii - makabrycznej, mrożącej krew w żyłach, zabawnej i smutnej, oddzielonej od legend, wyjętej z kultur świata, religii, literatury, nauki, medycyny i współczesności - spisana błyskotliwie i z humorem.

"Hickman z entuzjazmem opisuje historię wzlotów i upadków bohatera swojej książki." The Economist "Zabawna i ciekawa." Publishers Weekly "Książka Boskie przyrodzenie jest doskonała jako swoisty poradnik. Pokazuje, co naprawdę rządzi światem, dopóki władza spoczywa w męskich rękach. Otóż rządzi penis. Powinny ją przeczytać przede wszystkim kobiety, które niesłusznie myślą, że rozum to najważniejsza część męskiej osobowości." Hanna Bakuła

Czarne 2014, ISBN: 9788375366952, 125x195, 200 s., oprawa miękka

Boskie przyrodzenie Historia penisa Tom Hickman

Książka

  • ISBN: 

    9788375366952

W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.