ISBN: 978-83-7985-904-7
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawnictwo: Albatros

Box zawiera dwie bestsellerowe powieści autorstwa Lee Childa Jednym strzałem oraz Nigdy nie wracaj - obie sfilmowane z Tomem Cruise em w roli głównej.

Jednym strzałem Sześć strzałów z karabinu pięciu zabitych sterroryzowane miasto wzorowe śledztwo zabójca ujęty w ekspresowym tempie z góry wygrana sprawa. Dowody obciążające Jamesa Barra są niepodważalne. Ale nie on zamierza zeznawać póki nie zostanie spełniony jego jedyny warunek Dajcie mi Jacka Reachera. Dlaczego nie chce rozmawiać z adwokatem a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem którego zeznania mogłyby go jeszcze bardziej pogrążyć? Dlaczego strzelając jeden raz chybił? Kim wreszcie jest Reacher - człowiek bez samochodu konta bankowego i stałego miejsca pobytu? Co może łączyć byłego wojskowego z mordercą?
Nigdy nie wracaj Jack Reacher człowiek który przemierza autostopem Stany Zjednoczone aby samotnie wymierzać sprawiedliwość. Tym razem spontanicznie zdecydował że zajrzy do 110. jednostki specjalnej żandarmerii wojskowej która kiedyś była dla niego domem. Reacher chce zameldować się u Susan Turner. Ale na jej miejscu widzi podpułkownika Morgana urodzonego biurokratę. Ten ma dla niego trzy wiadomości każdą gorszą od poprzedniej. Po pierwsze własnie został przywrócony do służby czynnej. Po drugie czeka go proces o zabójstwo. Po trzecie... Wniesiono przeciwko niemu pozew o ustalenie ojcostwa.
 

Albatros 2017, ISBN: 978-83-7985-904-7, 125x195, 880 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788379859047