Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788363162177
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 10
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Fantastyka szlachecka
 
Więc waćpan jesteś Myszkowski a waćpan Szczurowicki - Opasły szlachcic objął rozbawionym spojrzeniem siedzących przed nim mężczyzn.
- A toście się waszmościowie można rzec dobrali niczym w korcu maku.
- Wielcem rad żeśmy waści rozbawili - powiedział łagodnie nie unosząc nawet oczu pan Myszkowski.
- Wybaczcie śmiałość waćpanowie - rzekł szybko. - Lecz zaraz łacno pojmiecie co miałem na myśli. Otóż matka moja świętej pamięci była de domo Jeziorkowska a ojciec Żytowiecki jak i ja Korabiem się pieczętujący. Skąd wywiedziono że się zrodziłem kiedy łódź na jezioro wpłynęła. - Roześmiał się tubalnie a haftowany pas zatrząsł się na jego brzuchu.
 
Jacek Piekara czołowy pisarz polskiej fantastyki przepuścił przez sito swojej wyobraźni i talentu polską rzeczywistość XVII wielu. Awanturnicze czasy nabrały nowego kolorytu a gdzieniegdzie do głosu dochodzi delikatne choć okrutne fantastyczne drugie dno. Przyjdzie nam więc przemierzać ziemie Rzeczypospolitej w towarzystwie charakternika Myszkowskiego jego druha Szczurowickiego oraz ich towarzysza podróży - rubasznego pana Żytowieckiego. Nie zabraknie tajemnicy przygody oraz - jak na szlachtę przystało a i na Piekarę a jakże - humoru i krwi. Wszystko to w mistrzowskiej stylizacji językowej i doskonałej interpretacji aktorskiej Tomasza Sobczaka.
 

Biblioteka Akustyczna 2011, ISBN: 9788363162177, CD mp3, czas trwania 10 h 17 min., Czyta Tomasz Sobczak


Książka

  • ISBN: 

    9788363162177

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!