Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377587584
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Muza

Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje zasady być wiernym sobie i nie przestawać walczyć o swoje marzenia. Michał Piróg po raz pierwszy tak szczerze opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń okrywaniu korzeni odważnym coming-oucie oraz o tym dlaczego nie wierzy w słowo nigdy. W Chcę żyć Michał opisuje wszystkie przeszkody które musiał pokonać aby dotrzeć tam gdzie zawsze pragnął. Przedstawia kluczowe momenty swojego życia punkty zwrotne w których odkrył swą prawdziwą tożsamość. Bezkompromisowość oraz absolutna uczciwość autora sprawiają że książka na długo pozostaje w pamięci. Jest to historia jednostki o silnym charakterze i ogromnej wrażliwości jej walki z systemem i drodze do odnajdywania w sobie równowagi.
 
Muza 2014, ISBN: 9788377587584, CD mp, Czyta Michał Piróg Czas trwania 9 godz. 30 min.Książka

  • ISBN: 

    9788377587584

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.