Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374808491
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 25
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Biblioteka Akustyczna

"Cienie tożsamości", piąta z kolei część cyklu "Z mgły zrodzony" autorstwa Brandona Sandersona. Tym razem powieść w wersji do wysłuchania.

"Cienie tożsamości" przynoszą ze sobą niesamowite wydarzeniai. Oto podczas wystawnego przyjęcia, na którym zebrali się nie tylko cenieni arystokraci, ale i najsłynniejsi przedstawiciele przestępczego grona, dochodzi do zbiorowego mordu. Giną wszyscy uczestnicy, nie wyłączając organizatora całej zabawy, brata obecnego gubernatora. W ten sposób w Elandel wzrasta uczucie strachu i nikt nie czuje się bezpieczny. Nikt nie ma żadnych podejrzeń odnośnie sprawcy masakry, ponieważ trudno sobie wyobrazić kogoś jednocześnie tak zuchwałego i zdeterminowanego.

Prawdę musi odkryć stróż prawa, Waxilium Ladrian, wraz ze swoim przyjacielem Waynem. Pomagać im będzie natomiast bystra Marasi. Przeciwnik, którego muszą wyśledzić, a potem ścigać, nie da sobie w kaszę dmuchać. Nieraz pokaże swoją siłę, a zarazem udowodni, że jest długowieczny. W sprawę postanawia się wmieszać również bóg Harmonia i odkryć przed Waxem karty, które mogą pomóc, ale i zaszkodzić. Jak zakończy się to niebezpieczne śledztwo?

Brandon Sanderson jest amerykańskim pisarzem fantastyki, a także rozmaitych powieści przygodowych. Wykłada twórcze pisanie. Dwa razy udało mu się zdobyć nagrodę Hugo. Jego debiutem literackim była powieść "Elantris" wydana w 2005 roku. Zasłynął jednak przede wszystkim z wielotomowych cyklów, "Z Mgły zrodzony", na który składają się "Oryginalna trylogia" oraz "Seria Waxa i Wayne'a", "Koło Czasu" czy "Archiwum Burzowego Światła".

Książkę czyta Marcin Popczyński.
Czas trwania: 12 godzin 26 minut

Biblioteka Akustyczna 2017, EAN: 9788374808491

Książka

  • Autor: 

    Sanderson, Brandon

  • ISBN: 

    9788374808491

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.