Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788310121622
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 12
EAN: 9788310121622
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Nasza Księgarnia

Ostatnia część kultowej sagi "Cukiernia pod Amorem. Hryciowie" autorstwa Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, która zyskała rzeszę wiernych Czytelników.

Po dwóch częściach przychodzi czas na trzecią i ostatnią część sagi. Autorka ponownie przenosi nas do Polski w czasów II Wojny Światowej, tym razem akcja trylogii toczy się równolegle, od najgorszej w dziejach II Wojny Światowej aż do czasów współczesnych oraz do roku 1995. Poznajemy dalsze losy Giny Weylen, która w tej części wplątana jest wbrew sobie w wielką politykę i walkę dwóch wywiadów, które starają się o poparcie międzynarodowej gwiazdy. Żegnamy też takich bohaterów, jak hrabiego Tomasza Zajezierskiego i jego syna Pawła Cieślaka, którzy odchodzą z tego świata. A we współczesnym Gutowie na uroczyste otwarcie szkoły gutowskich kwietanek przyjeżdża Adam Toroszyn, dawna i niespełniona miłość Celiny Hryć.

Poznajemy historię jej małżeństwa oraz to w jaki sposób stała się właścicielką cukierni. Natomiast jej wnuczka - Iga, w dalszym ciągu nie może pogodzić się z tym, że jej ojciec jest związany z niewłaściwą kobietą oraz sama ma rozterki, co do swojej przyszłości i gdyby tego było mało, w jej życiu pojawia się Xawier Toroszyn - wnuk Adama.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk w mistrzowskim wykonaniu kreśli dzieje mazowieckiego rodu na tle znanych nam z naszej historii tragicznych wydarzeń zamykając tym samym trylogię. Czy poznamy finał wszystkich zawiłych historii, które śledzimy od początku tej sagi? Koniecznie sprawdźcie sami.

Nasza Księgarnia 2011, ISBN: 978-83-10-12162-2, 140x210, 502, oprawa twarda

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Orlen Paczka dla zamówień o wartości minimum 100 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle

 

 

Zachęcamy się do zapoznania z naszą ofertą używanych mebli biurowych

Więcej...