Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788328051225
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: WAB

"Czarne powietrza" to wstrząsająca i trzymająca w napięciu powieść kryminalna, której autorem jest irlandzki pisarz, Arnaldur Indri?ason.

Sigurdur Oli jest przygnębiony i zgorzkniały, mężczyzna chciałby czuć się ważny, doceniony i potrzebny, jednak w jego życiu wciąż brakuje pasji, sukcesów i szczęścia. Jego samopoczucie ulega jeszcze większemu pogorszeniu, gdy wybiera się na spotkanie z okazji rocznicy matury. Spotyka tam dawnych znajomych, którzy w porównaniu do niego mogą z czystym sumieniem nazwać się ludźmi sukcesu. Mężczyzna nie spodziewa się jednak, że jego życie lada chwila przewróci się do góry nogami. Jego dawny przyjaciel zmaga się z dość wstydliwym problemem. Jest szantażowany przez kobietę, która planuje upublicznić informację o jego udziale w spotkaniu swingersów. Aby do tego nie dopuścić, prosi Sigurdura o pomoc w załatwieniu sprawy, mężczyzna zgadza się bez zastanowienia, jednak kiedy przekracza próg mieszkania szantażystki, jego oczom ukazuje się drastyczny widok. Kobieta leży w kałuży własnej krwi i pomimo wezwania służb ratunkowych, umiera krótko po dotarciu do szpitala. Sigurdur postanawia dowiedzieć się, kto stoi za tą zbrodnią.

"Czarne powietrza" to powieść kryminalna wchodząca w skład cyklu pod tytułem "Mroczna seria". Tytuł z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom literatury z dreszczykiem oraz wielbicielom twórczości autorów, takich jak Craig Russell czy Carofiglio Gianrico.

Arnaldur Indri?ason urodził się 28 stycznia w Reykjavíku, jest autorem licznych powieści kryminalnych. Swoją przygodę z literaturą rozpoczął już w 1997 roku, wydał wówczas swoją debiutancką książkę pod tytułem "Synir duftsins". W 2003 roku zdobył nagrodę literacką Szklany Klucz za powieść "Grobowa cisza", natomiast dwa lata później otrzymał Martin Beck Award za książkę "Głos". Arnaldur Indri?ason jest autorem tytułów, takich jak: "Jezioro", "Zimny wiatr", "Hipotermia" czy "W bagnie".v

W.A.B. 2018, ISBN: 9788328051225, 135x202, 320 s., oprawa miękka


W związku z zamknięciem księgarń stacjonarnych wprowadzamy DARMOWĄ dostawę do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.