Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374590914
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Oficyna Naukowa

Wilhelm G. Jacobs najlepszy znawca filozofii Schellinga na świecie założyciel i długoletni prezydent Międzynarodowego Towarzystwa im. Schellinga w Polsce jest znany z wykładów w Łodzi oraz współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim. Autor prezentuje Schellinga jako filozofa wolności który w dobie Oświecenia wraz z Kantem nakazuje Mieć odwagę posługiwania się rozumem i ... wolnością. którą rozważa w różnych kontekstach sztuki zasad historii itp. Nie ma w Polsce publikacji tak głęboko trafnie i oryginalnie analizującej myślowy dorobek tego wielkiego humanisty doby Oświecenia Odbiorcami zaciekawionymi książki będą poza filozofami i studentami filozofii także kulturoznawcy germaniści jak również teologowie oraz studenci tych kierunków. Autorką przekładu jest znawczyni filozofii Schellinga o imponującym dorobku translatorskim - Krystyna Krzemieniowa.

Oficyna Naukowa 2009, ISBN: 9788374590914, 130x210, 176 s., oprawa twarda


    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.