Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788376751559
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: New Media Concept

Opis filmu: Liryczna podróż w głąb ludzkiej duszy, pełna alegorii i symboliki filozoficzna przypowieść o istnieniu i przemijaniu, w której genialny David Lynch konstatuje kondycję współczesnego człowieka oraz definiuje jego miejsce w przestrzeni uniwersum. To kino drogi w najlepszym wydaniu, reżyserski hołd złożony opowiadania, film wyjątkowy w twórczości amerykańskiego postmodernisty. Na wieść o śmiertelnej chorobie skonfliktowanego z nim brata starszy mężczyzna decyduje się na daleką wyprawę, by uzyskać pojednanie. W swoją odyseję wyrusza na małym traktorze ogrodowym i nieśpiesznie pokonuje urzekającą prowincję, dokonując w drodze rozrachunku z własnym życiem.

New Media Concept, ISBN: 978-83-7675-155-9, 150x195, 20 s., płyta DVD: Dźwięk: 5.1, Obraz: 16:9, Czas proj: 107 min, kolor, Język: angielski, polski lektor, występują: Sissy Spacek, Richard Farnsworth i in.

 

David Lynch biografia + film Prosta historia

Książka

  • ISBN: 

    9788376751559

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.