ISBN: 9788362248247
Realizacja zamówienia: 48 h
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawnictwo: Alegoria

Wkraczasz w wiek dojrzały Obawiasz się efektów starzenia Chcesz zachować sprawność fizyczną i intelektualną urodę i wigor a uniknąć dolegliwości związanych z wiekiem Szukasz skutecznej metody jak to zrobić A może wśród członków twojej rodziny i przyjaciół jest ktoś kto już boryka się z takimi problemami Skorzystajcie z doskonałej recepty opracowanej przez Miguela Angela Almodovara. Ten znany hiszpański dietetyk socjolog dziennikarz i pisarz radzi jak zmienić tryb życia i codzienną dietę aby cieszyć się świetną formą również w drugiej połowie życia. Przedstawia niezwykłą rolę suplementów w leczeniu wielu chorób od zwykłego przeziębienia poprzez choroby układów krwionośnego trawiennego czy nerwowego aż do chorób cywilizacyjnych takich jak np. zespół chronicznego zmęczenia czy depresja. Szczegółowo omawia najważniejsze produkty o dużym potencjale terapeutycznym przede wszystkim podstawowe suplementy diety DHEA fosfatyloseryn L-argininę melatoninę kwasy omega-3 propolis koenzym Q-10 tryptofan i koci pazur. Nie zapomina też o innych produktach które wzmacniają psychiczną i fizyczną sprawność organizmu np. probiotyki lecytyna tyrotoksyna aloes ginkgo biloba miłorząb CLA chrząstka rekina. Przedstawia właściwości tych substancji i zastosowanie wyjaśnia jakie są skutki ich niedoboru ale podaje także efekty uboczne i przeciwwskazania. Radzi jak i kiedy je zażywać aby były dobrze przyswajane i dawały pożądane efekty. Informuje o naturalnych źródłach suplementów diety. Jego poradnik pomoże wybrać najbardziej odpowiedni dla nas środek z bogatej oferty substancji tego typu dostępnych na rynku. Odpowiednio dobrane suplementy w połączeniu z właściwą dietą i codzienną aktywnością fizyczną to inwestycja w zdrowie i urodę.

Alegoria 2010, ISBN: 9788362248247, 165x225, 184 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788362248247

 

Z naszej szerokiej oferty wybraliśmy te tytuły, które szczególnie chętnie wybierane są jako nagrody książkowe dla uczniów.

 

Zamówienia na kwotę powyżej 1000 zł premiujemy rabatem 10 % oraz bezpłatną wysyłką.
Rabat naliczany jest automatycznie, podczas składania zamówienia.
Aby skorzystać z rabatu, należy przed rozpoczęciem składania zamówienia zalogować się na stronie lub, w przypadku braku loginu i hasła, zarejestrować się.

 

Stany magazynowe poszczególnych pozycji z tej oferty obejmują tylko magazyn podręczny. Istnieje możliwość zamówienia większych ilości poszczególnych tytułów z magazynu centralnego.

 

Szkoły podstawowe

Szkoły ponadpodstawowe