Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7510-815-6
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: REBIS

Sherlock Holmes - ikona detektywistyki powraca

Najnowsza część przygód Sherlocka Holmesa dotyczy historii której wcześniej nie można było ujawnić ze względu na charakter sprawy i pozycję zamieszanych w nią osób. Gdy doktor Watson przybywa z kilkudniową towarzyską wizytą na Baker Street nie spodziewa się że dane mu będzie wziąć udział w kolejnej niezwykłej przygodzie u boku najwybitniejszego z detektywów. I nawet gdy z prośbą o pomoc zjawia się u Sherlocka Holmesa pewien marszand z Wimbledonu zaplątany w transatlantycką awanturę nic jeszcze nie zwiastuje rychłego ujawnienia afery z udziałem czołowych postaci londyńskiej socjety. Afery tak ohydnej że nawet wierny kronikarz Holmesa doktor Watson nie pozwolił opublikować swej relacji wcześniej niż po stu latach... Anthony Horowitz jest pisarzem i scenarzystą popularnych seriali telewizyjnych mistrzem budowania napięcia.

Za scenariusz do Wojny Foylea otrzymał nagrodę BAFTA British Academy of Film and Television Arts. Adaptował na potrzeby telewizji powieści Agaty Christie o Herculesie Poirot zaopatrywał w historie także inne produkcje jak Morderstwa w Midsomer czy Wypadek. Horowitz jest także autorem m.in. serii Księga Pięciorga oraz bestsellerowego cyklu o nastoletnim detektywie Aleksie Riderze.
 

Rebis 2011, ISBN: 978-83-7510-815-6, 135x215, 304 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788375108156

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.