Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9783770169405
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: DuMont

Najcenniejsze atrakcje kraju.

Tętniące życiem miasta i urzekające miasteczka.

Najpiękniejsze wycieczki na łono natury.

Poznaj największe atrakcje kraju.

Śladami Kolumba - w Santo Domingo Najstarsze europejskie miasto Ameryki Ostatni raj - Las Galeras Spokojna wioska z pięknymi plażami i cudami natury Mokra przygoda - wodospady Damajagua Wyprawa rzecznym kanionem Dziki Zachód - z Barahona do Pedernales Najbardziej pierwotne rejony kraju Las mangrowy, wyspy, jaskinie - Los Haitises Rejs przez nadrealistyczną krainę wysp - i zanurz się w jego życiu.

Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.

Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku.

DuMont 2014, ISBN: 9783770169405, 105x190, 120 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9783770169405

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.