Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7492-192-3
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Vocatio

Dla Elli Carmichael przebojowej nastolatki obecność w sieci to prawdziwe być albo nie być. Na portalu społecznościowym Grape Vyne.net ma ponad tysiąc znajomych z którymi dzieli się każdą przeżytą chwilą. Nie zdaje sobie jednak sprawy że w internecie grasuje drapieżca dla którego dziewczyny takie jak Ella naiwnie odkrywające publicznie całe swoje życie są niezwykle łatwym łupem. Ella zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana. Ojciec dziewczyny nie licząc się z konsekwencjami rozpoczyna swą prywatną wendetę. Jej starsza siostra Kristy psycholog z ośrodka wychowawczego dla młodych dziewcząt żyjących na ulicy również rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Celem obojga jest dopaść mordercę za wszelką cenę. Krista zastawia w sieci pułapkę na drapieżcę nie wie jednak czy zarząd firmy kontrolującej portal społecznościowy Grape Vyne.net będzie po jej stronie. Wkrótce następuje kolejna seria tragicznych zdarzeń. Sprawy komplikują się coraz bardziej a drapieżca wciąż wybiera sobie coraz to nowe ofiary.
 
Vocatio 2012, ISBN: 978-83-7492-192-3, 150x220, 304 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788374921923

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.