Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788363162580
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna

Zwana główną ulicą USA wije się przez osiem stanów. Śpiewano o niej piosenki kręcono filmy pisano powieści. Tędy w czasach Wielkiego Kryzysu tysiące farmerów podążało na zachód w poszukiwaniu lepszego życia. Dorota Warakomska wyrusza w podróż w poszukiwaniu serca Ameryki. Odwiedza kultowe bary takie jak Bagdad Caf stare hotele i zapadłe wioski. Podąża śladami znanych filmów Thelmy i Louise Autostopowicza Urodzonych morderców czy kreskówki Auta. Poznaje mieszkańców którzy postanowili związać swój los z Drogą-Matką jak pisał o niej John Steinbeck. Przy Drodze 66 można wziąć udział w rodeo spotkać prawdziwego rednecka i obejrzeć film w kinie pod gołym niebem na cmentarzu. Autorka przemierza drogę która stała się synonimem dążenia do wolności i szczęścia symbolem amerykańskiego snu a dziś - uznana za zabytek - jest jedną z największych atrakcji USA. Czyta Autorka
 

Biblioteka Akustyczna 2012, ISBN: 9788363162580, CD mp3, czas nagrania 10 godz. 35 min


Książka

  • ISBN: 

    9788363162580

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.