Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788380790582
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 2
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Fronda

Kiedy już bez przygód dojechała do partyzanckiego obozu ci nie mogli uwierzyć w jej szczęście. Z podziwem przyglądali się jakby wróciła zza światów. Dziewczyno mówili to cud. Gdyby cię zrewidowali i znaleźli broń już byś nie żyła.

Wszyscy zerwali się z krzeseł i stanęli w pozycji na baczność.

Spocznij. Panowie przestańcie bawić się już w domysły. Oto jest Zo kurier Naczelnego Wodza powiedział szef i przepuścił w drzwiach drobną ładną blondynkę.

Dlaczego nie krzyczałaś kiedy cię bito Zacisnęła tylko zęby ale kiedy jeszcze raz powtórzył pytanie wycedziła. Tak zostałam wychowana.

Druga część bestselleru Szymona Nowaka o dziewczynach dla których wojna nie skończyła się 9 maja 1945. Łączniczki sanitariuszki narzeczone siostry i powiernice Żołnierzy Wyklętych. Ciche bohaterki zmagań o wolną Polskę.

Zwyczajne polskie dziewczyny marzące o sukni ślubnej z długim welonem i szczęśliwej rodzinie które los zmusił do bezkompromisowych wyborów. Kobiecość rzucona w wir krwawej wojny domowej toczonej przez komunistów bez żadnych zasad.

Przez całe lata skazane na zapomnienie czy pogardę zawsze broniły honoru leśnego Wojska Polskiego. Dopiero teraz historia zaczyna przyznawać im rację a ich nazwiska powoli przedostają się do podręczników.

Fronda 2016, ISBN: 978-83-8079-058-2, 160x225, 552 s., oprawa twarda

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.