Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788327103536
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 134
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: Papilon

Uczysz swoje dziecko rozpoznawania kolorów i przydałoby Ci się do tego wsparcie? Wesoły słoń Elmer ułatwi Ci to zadanie, a przemyślana historyjka dobrze dobrana do potrzeb edukacyjnych najmłodszych dzieci bez wątpienia mu się spodoba! To jedna z tych książeczek, które po prostu trzeba mieć na półce w czasie nauki nazw kolorów!

"Elmer i kolory" to zabawnie opracowana książeczka edukacyjne dla młodszych dzieci, której czytanie pozwala maluchom szybciej zapamiętywać nazwy kolorów i odpowiadające im obrazki. Główny bohater tej pozycji to kraciasty słoń Elmer, który uczy dzieci kolorów poprzez żywe, pełne energii opowieści okraszone odpowiednimi ilustracjami. Tekst zawarty w książeczce jest prosty, łatwo się go czyta i dodatkowo szybko zapamiętuje.

Słoń Elmer to prawdziwy ulubieniec dzieci na całym świecie, a liczne książeczki z jego udziałem cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Są również doceniane przez nauczycieli i omawiane jako przykład na edukacyjnych seminariach oraz wskazywane jako dobra lektura przez bibliotekarzy.

Największym atutem tej serii jest prostota przekazu połączona z funkcją edukacyjną, przez co pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, które mimowolnie przyswaja wiedzę zaprezentowaną w niezwykle przystępny dla niego sposób. Słoń Elmer przedstawiony jako mądre i jednocześnie bardzo zabawne zwierzątko podoba się młodszym dzieciom i chętnie czekają one na kolejne jego przygody. Nauka i zabawa w jednym!

Autorem książki "Elmer i kolory" oraz innych książek z tej serii, np. "Elmer. Najlepsze przygody", "Elmer i pogoda", "Elmer i wyjątkowy dzień" oraz wielu innych, jest David McKee. Autor znalazł doskonałą drogę do rozwoju dzieci i dzięki swoim pozytywnym opowieściom pełnym dobrej energii dociera do nich bez problemu!

Papilon 2018, ISBN: 9788327103536, 200x200, 16 s., oprawa twarda

Książka

  • Autor: 

    McKee, David

  • ISBN: 

    9788327103536

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.

Wysyłka niedostępna dla pozycji z kategorii: Gry i Puzzle