Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788374694650
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 3
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Warszawa 2005, ISBN: 978-83-7469-465-0, 145x225, 256 s., oprawa miękka

Dean Koontz sięga po klasykę powieści gotyckiej. Ten, kto sądzi, że zna legendę Frankensteina, jest w błędzie. Dopiero Dean Koontz odsłania jego tajemnicę, koszmar i magię.
Są silniejsi od zwykłych ludzi, mają dwa serca, ich rany szybciej się goją - i trzeba ich zniszczyć. Być może nawet ich twórca, Victor Helios - znany niegdyś jako Wiktor Frankenstein - nie powstrzyma armii zbuntowanych morderców, którymi zaludnił współczesny Nowy Orlean. Cała nadzieja w niegdysiejszym "potworze" - pierwszym dziele Frankensteina - i dwójce nowoorleańskich policjantów: Carson O'Connor i Michaelu Madisonie. Deukalion wraca, by stawić czoło swojemu panu i stwórcy oraz ratować Nowy Orlean przed wymykającą się spod kontroli niezniszczalną armią Frankensteina.
Spośród wszystkich popularnych autorów Koontz jest jednym z bodaj najbardziej niedocenianych przez krytykę literacką. A przecież kolejne jego książki trafiają na listy bestsellerów i biją rekordy popularności. Dlaczego? Wielbiciele jego talentu znają odpowiedź: Koontz fantastycznie tworzy fabułę, znakomicie pisze, a czytelnikowi ofiaruje promień nadziei w mrocznym świecie.

Posiadane przez nas egzemplarze mają porysowane i zagięte okładki.


Frankenstein Miasto nocy Dean Koontz, Ed Gorman

Książka

  • ISBN: 

    9788374694650

 

Promocja!

 

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.