Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788376488554
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Ludzkość i Drolle szykują się do ostatecznej rozgrywki! Bohaterowie są zmęczeni. Poruszają się po omacku, w mroku kłamstw i półprawd. Nawet Funky, sklonowany za sprawą medycznych sztuczek drolli, zwraca się przeciwko sobie. On sam, jego sprzymierzeńcy i czytelnicy nie wiedzą, po czyjej stanąć stronie. Pionki są rozstawione. Nikt nie jest pewny wygranej. Dla miłośników science fiction i komiksów absolutna klasyka. Dla pozostałych Funky Koval może być prawdziwym odkryciem, że Polak potrafi. Maja Staniszewska, Metro Funky Koval bezsprzecznie zasługuje na miano najważniejszego polskiego bohatera komiksowego drugiego takiego uroczego drania ze świecą szukać. Katarzyna Nowakowska, Dziennik Gazeta Prawna Przygody Funky ego Kovala wciąż trzymają w napięciu, a realistyczne rysunki Bogusława Polcha nadal zachwycają swoją drobiazgowością i szczegółowością. Marcin Kamiński, Machina Dlaczego warto sięgnąć po przygody Kovala Przede wszystkim dlatego, że to świetnie napisana i narysowana historia. Piotr Szafran, Tygodnik Dzierżoniowski
 
Prószyński i S-ka 2011, ISBN: 9788376488554, 210x290, 48 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788376488554

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.