Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7648-735-9
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Drugi rozdział przygód kosmicznego detektywa Funky Koval pracownik agencji Universs wypowiada prywatną wojnę potężnej korporacji Stellar Fox. Aby zwyciężyć zmuszony jest działać poza prawem. Jedynymi sprzymierzeńcami Kovala w walce o losy ludzkości są drolle. Tajemniczy kosmici mają w tym jednak własne cele. Najlepszym testem dla fantastyki jest próba czasu. Funky przeszedł ją znakomicie. Pokazana tu przyszłość nadal wygląda jak przyszłość. Aluzyjne opisy skorumpowanej polityki pasują do dowolnej rzeczpospolitej z numerkiem lub bez ludowej lub kapitałowej. Pomysły science fiction do dziś są świeże. Nic nie trąci myszką a od pierwszego kadru wskakujemy w przygodę pełną suspensu i specyficznego poczucia humoru. Gdyby autorzy to wydali 30 lat temu w Ameryce byliby dziś milionerami. Wojciech Orliński Gazeta Wyborcza.
 
Prószyński i S-ka 2011, ISBN: 978-83-7648-735-9, 210x290, 50 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788376487359

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.