Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377469286
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 16
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo/Producent: MT Biznes

"Większość ludzi tylko się śmieje, kiedy słyszy, że kluczem do sukcesu jest dawanie. (...) Ale z drugiej strony większość ludzi nie osiąga nawet w przybliżeniu takiego sukcesu, jakiego by sobie życzyli".

Go-Giver to historia ambitnego, młodego mężczyzny o imieniu Joe, który bardzo pragnie odnieść sukces. Joe jest prawdziwym zdobywcą, chociaż czasem odnosi wrażenie, że im ciężej i szybciej pracuje, tym odleglejsze wydają się jego cele. Pewnego dnia, rozpaczliwie próbując zdobyć kluczowego klienta pod koniec słabego kwartału, szuka rady u enigmatycznego Pindara - legendarnego konsultanta, którego liczni entuzjaści nazywają po prostu Przewodniczącym.

W ciągu następnego tygodnia, Pindar zapoznaje Joego z szeregiem "rozdawców": restauratorem, dyrektorem naczelnym, doradcą finansowym, pośrednikiem w handlu nieruchomościami oraz "Łącznikiem", który doprowadził do tego, że wszyscy oni się spotkali. Przyjaciele Pindara dzielą się z Joem Pięcioma Prawami Niebotycznego Sukcesu i uczą go, jak otworzyć się na moc dawania.

Joe uczy się, że przesunięcie punktu ciężkości ze zdobywania na dawanie - stawianie interesów innych ludzi na pierwszym miejscu i ciągłe dodawanie wartości do ich życia - prowadzi ostatecznie do nieoczekiwanych zysków.

Pełna mądrości i wdzięku książka Go-Giver jest budującą i inspirującą opowieścią, która nadaje nowe znaczenie starej maksymie: "Dawajcie, a będzie wam dane."

MT Biznes 2016, ISBN: 9788377469286, CD Mp3, czas nagrania 2:44 godz.


Książka

  • Autor: 

    Burg, Bob

  • ISBN: 

    9788377469286

 

Promocja!

DARMOWA dostawa do punktów odbiorczych Paczki w Ruchu dla zamówień o wartości minimum 50 zł.