Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 269
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Portal

Toruń 1994, ISBN: 83-901295-0-7, 145 x 205, 291 s., oprawa miękka

Tylko za posiadanie tej książki w domowej bibliotece wielu ludzi trafiło do PRL-owskich więzień.

Ppłk Józef Światło, były szef X Departamentu Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, po swojej ucieczce na Zachód w 1953 r. przed mikrofonami Radia Wolna Europa: „I wtedy właśnie [Józef Mitzenmacher] napisał pod pseudonimem Jan Alfred Reguła najlepszą i jedyną prawdziwą historię KPP. Książka ta wywołała sensację i jej pierwsze wydanie zostało wyczerpane w ciągu paru tygodni. Dziś książka ta jest oczywiście wyklęta i nikt nie ma do niej dostępu, bo autor jej był ideowym komunistą, który przestał wierzyć w komunizm i zaczął z nim walczyć ”

Wydanie trzecie, ze wstępem Witolda Pronobisa "Kim był naprawdę Jan Alfred Reguła?"

Książka

  • ISBN: 

    8390129507

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.