Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788324126385
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 9788324126385
Wydawnictwo/Producent: Amber

Warszawa 2006, ISBN: 978-83-241-2638-5, 165 x 235, 136 s., oprawa miękka

Czy Obcy manipulują naszą historią – niewiarygodne scenariusze prawdziwych spisków
Spoglądając w niebo ludzie od wieków zadają obie pytanie: czy jesteśmy sami? Hartwig Hausdorf, światowej sławy niemiecki badacz tajemniczych zjawisk porównywany z Dänikenem, w trzeciej księdze "Historii bez cenzury" sugeruje, że Ziemię od tysięcy lat odwiedzali i nadal odwiedzają Obcy. Już starożytne hinduskie eposy, Biblia, średniowieczne kroniki, a dziś współczesne raporty wojskowe przedstawiają konfrontacje Ziemian z tajemniczą rasą z kosmosu, która od początków naszej cywilizacji ingeruje w ziemskie konflikty i politykę.
Latające obiekty... Broń, której technologia wykracza poza dzisiejsze możliwości... Całe legiony i oddziały ginące bez śladu... Niewytłumaczalne zjawiska na niebie... Raporty pilotów podczas wojen o latających obiektach, które żołnierze po obu stronach brali za tajną broń przeciwnika... Człowiek porwany na oczach oddziału w górach Chile, wracający po paru godzinach z kilkudniowym zarostem... Władcy, którzy wspierani przez obce istoty nie umierają, lecz „wstępują do nieba"...
Obca, pozaziemska inteligencja jest wciąż obecna i niczym motyw przewodni przewija się przez grę, w której chodzi o władzę na naszej planecie.
Historia bez cenzury 3. Kto manipuluje historia? Hartwig Hausdorf

Książka

  • ISBN: 

    9788324126385

Polecamy również...
Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

 

Zapraszamy na zakupy
>>Wejdź<<

Podczas składania zamówienia możesz wybrać odbiór w jednej z naszych księgarń stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Częstochowie lub Wrocławiu. Niezależnie od wielkości zamówienia koszt odbioru wyniesie 0 zł.

-

Dostawa do wybranego punktu potrwa maksymalnie do 4 dni roboczych. Będziemy starali się pracować nad skróceniem tego terminu.