Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7885-846-1
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 14
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: Albatros

Intrygująca po mistrzowsku napisana kompletna biografia Adolfa Hitlera przywódcy III Rzeszy. W tej obszernie udokumentowanej opartej na wieloletnich badaniach książce John Toland zdobywca Nagrody Pulitzera pomaga zrozumieć fenomen Adolfa Hitlera jako człowieka jednocześnie wyznaczając nowe standardy biografiom postaci historycznych na tle których należy oceniać inne prace poświęcone przywódcy III Rzeszy. Niezwykle odkrywcza... Bardzo szczegółowa... Zadziwiająco absorbująca... Należy ją uznać za jeden z najbardziej kompletnych wizerunków Hitlera The New York Times Zło ma nie tylko swoją banalną stronę istnieje też coś takiego jak urok zła John Toland Obowiązkowa lektura dla każdego kto chce wiedzieć więcej o Hitlerze i II wojnie światowej. Wolna od nużących analiz historycznych i ocen. Oparta na dokumentach źródłowych nieopublikowanych wspomnieniach i wywiadach z 250 osobami w tym z ludźmi z najbliższego otoczenia Fhrera których Toland skłonił do przerwania milczenia... Czyta się ją jednym tchem.
 
NEWSWEEK Kim był człowiek który przesądził o losach Europy XX wieku Szaleniec odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi architekt fabryk śmierci Marzący o potędze niespełniony artysta wielbiciel Wagnera i powieści Karola Maya Wytrawny polityk i kłamca Mężczyzna z którego powodu co najmniej trzy kobiety targnęły się na swoje życie Charyzmatyczny przywódca za którym podążył niemal cały naród Największy geniusz zła w historii
 
CZYTAJĄC O KULISACH WYDARZEŃ POPRZEDZAJĄCYCH II WOJNĘ ŚWIATOWĄ TRUDNO USTRZEC SIĘ PRZED PORÓWNANIAMI ZE WSPÓŁCZESNOŚCIĄ.  
 
Albatros 2014, ISBN: 978-83-7885-846-1, 170x245, 1120 s., oprawa twarda


Książka

  • ISBN: 

    9788378858461

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!