Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788377586839
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawnictwo: Muza

Książka odsłania tajemnice III Rzeszy. Przedstawia wnikliwą analizę sytuacji i sylwetek osób, które odegrały znaczącą rolę w Niemczech narodzin i panowania nazizmu. Autor ukazuje III Rzeszę jako arenę zażartej walki o pozycję, wpływy, łaskę wodza, o władzę. Bezlitosny świat, w którym władcy brutalnie zwalczają konkurentów i skrywają wstydliwe prawdy o sobie.

  • Dlaczego Hitler tak histerycznie strzegł tajemnic swego pochodzenia, mnożył wysiłki - a zarazem ofiary - by ukryć swe pochodzenie
  • Jakiego rodzaju relacje łączyły Hitlera z kobietami Dlaczego aż 9 jego kochanek usiłowało popełnić samobójstwo (5 skutecznie)
  • Jak to możliwe, że reżim narodowosocjalistyczny zdołał przetrwać dwanaście lat, mimo że jego dygnitarze nieustannie ze sobą walczyli - Jaka jest prawda o sprawie Rudolfa Hessa
  • Czy admirał Canaris był zdrajcą, czy bohaterem

W każdej z tych kwestii czytelnicy uznają rzeczywistość za znacznie bardziej pasjonującą od najwymyślniejszej fikcji. Książka nie aspiruje do roli historii III Rzeszy, ale odsłania kulisy władzy i świat prominentów, rzucając nowe światło na ogólnie znane fakty.

Muza 2014, ISBN: 9788377586839, 155x235, 288 s., oprawa twarda

III Rzesza Kulisy walki o pozycję, wpływy, władzę François Kersaudy

Książka

  • ISBN: 

    9788377586839

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!