Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788371834028
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Videograf

Współczesna powieść francuska, której filozoficzne przesłanie nasuwa skojarzenia z proza Kafki czy Orwella. Idol - szósta książka w dorobku  Serge'a Joncoura - opowieść bezrobotnego mężczyzny, dziwaka i samotnika, który nagle stwierdza, że gdziekolwiek się pojawi, wzbudza niezwykłe zainteresowanie. Poirytowany tą sytuacja , usiłuje dowiedzieć się co się za tym kryje. Po pewnym czasie uświadamia sobie, że w oczach sąsiadów przechodniów, urzędników bankowych czy kelnerów uchodzi za gwiazdę telewizyjna. Zresztą redaktorzy jednego z programów istotnie mają wobec niego bogate plany , a on sam zaczyna rozkoszować się sławą. Nieustannie jednak zadaje sobie pytanie: dlaczego ja? Autor pokazuje potężną siłę mediów, które potrafią wykreować każdy towar i każdą miernotę, i równie skutecznie usunąć je ze świadomości odbiorców.

Posiadane przez nas egzemplarze mają zniszczone okładki

Videograf 2006, ISBN: 83-7183-402-0, 165x235, 224 s., oprawa miękka

Idol Serge Joncour

Książka

  • ISBN: 

    9788371834028

Klienci, którzy kupili prezentowaną pozycję wybrali również...

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.