Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788375442120
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 1
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: REA

Rea 2010, ISBN: 978-83-7544-212-0, 165x230, 128 s., oprawa twarda

 

Niniejsza książka omawia wszystkie aspekty związane z rasą jamnika - w tym historię rasy od stworzenia jej przez człowieka dla określonych celów psa pracującego. Jamnik jest doskonałym, krótkonogim psem pracującym o silnym charakterze, a przy właściwym wychowaniu może stać się doskonałym towarzyszem i przyjacielem rodziny. Poza aspektami towarzyskimi, jamnik jest skutecznym stróżem i wytrawnym myśliwym. Przewodnik wprowadza nas w świat tego niezwykłego psa, prezentując jego zdolności i cechy charakteru. Praktyczne wskazówki, odnoszące się do wychowania psa, zostały oparte o pierwotne zasady życia w stadzie, przebadane na przykładzie wilków - przodków naszych psów. Bardzo obszernie zostało omówione żywienie jamnika, na którego temat, wbrew pozorom, wiemy niewiele. Praktyczne porady zostały uzupełnione naukowymi odniesieniami. Znajdziemy tu również praktyczne informacje dotyczące zdrowia i udzielania psom pierwszej pomocy. Jest to niezbędna pozycja z wieloma wysokiej jakości ilustracjami, dedykowana zarówno doświadczonym właścicielom jamników jak i osobom pragnącym dopiero zapoznać się bliżej z tą niezwykłą rasą psów.

 

JAMNIK Podręcznik i przewodnik

Książka

  • ISBN: 

    9788375442120

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.