Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788371634215
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN
Wydawnictwo: Twój Styl

Warszawa 2007, ISBN: 978-83-7163-421-5, 170 x 228, 405 s., oprawa twarda

Biografię Jacka Londona napisaną przez Alexa Kershawa, popartą licznymi cytatami z autobiograficznych powieści amerykańskiego pisarza, czyta się jak świetną opowieść, bo takie też było życie Jacka Londona, o którym wszyscy jego biografowie pisali: "wiódł życie dużo ciekawsze i bardziej dramatyczne, niż bohaterowie którejkolwiek z jego pięćdziesięciu powieści." Jack London (1876- 1916), autor m.in. "Wilka morskiego" i "Martina Edena" sam napisał: "Miałem udane życie i więcej szczęścia od milionów moich rówieśników, choć wiele też wycierpiałem, więcej widziałem i czułem więcej, niż było dane przeciętnemu człowiekowi." Dzięki biografii Kershawa poznajemy Londona, niezwykłego pisarza i człowieka, uosabiającego amerykański mit pucybuta, który staje się milionerem. Jeszcze raz przemierzamy z nim arktyczne pustkowia i przeżywamy jego przygody.

 

Oferowane przez nas egzemplarze mają zniszczone okładki

  Jack London. Życie bez wytchnienia Alex Kershaw

Książka

  • ISBN: 

    9788371634215

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.