Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 978-83-7489-554-5
Realizacja zamówienia: 48 h godzin
Sprzedanych produktów: 0
Koszt wysyłki od: 6.70 PLN

Arnold A. Lazarus opisuje 24 fałszywe ale wciąż popularne przekonania na temat związku. Niektóre wydają się w oczywisty sposób błędne i śmieszne inne wymagają nieco głębszej analizy. Psycholog bezwzględnie rozprawia się z każdym mitem i podpowiada co zrobić by nie wpaść w pułapkę schematów. Tłumaczy że najczęstszą przyczyną konfliktów w związkach są wzajemne oczekiwania i żal że relacja nie spełnia pokładanych w niej nadziei. Podpowiada jak komunikować swoje potrzeby w jaki sposób radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami jakich błędów unikać i co zrobić by związek był naprawdę satysfakcjonujący. Czytelnik znajdzie tu wskazówki jak stworzyć udany związek czy uzdrowić istniejące relacje. Poradnik napisany jest niezwykle rzeczowo a przy tym lekko i z humorem. Autorowi udało się uniknąć nachalnego moralizatorstwa czy psychologicznego zadęcia. Dzieli się z czytelnikami swoim bezcennym doświadczeniem 40 lat prowadzenia terapii wzbogacając książkę życiowymi przykładami.
 
Funky Books 2014, ISBN: 978-83-7489-554-5, 120x195, 184 s., oprawa miękka


Książka

  • ISBN: 

    9788374895545

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!   
 
 
 
 
 
 
 
 
   Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 3700 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach - na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich - tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki.