Dedalus.pl tanie książki wczytuję dane...
ISBN: 9788361040064
Realizacja zamówienia: 48 h dni
Sprzedanych produktów: 4
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Wydawnictwo: MT Biznes

Jak robić interesy w Chinach to przewodnik dla zarządzających, menedżerów, przedsiębiorców i inwestorów, omawiający od A do Z wszystkie aspekty wykorzystywania i rozwijania okazji biznesowych w Chinach.

 

Wskazówki i komentarze obejmują między innymi:

 

- Omówienie guanxi, słowa oznaczającego prostą transakcję. Użyte w kategoriach biznesowych guanxi ma dużo szersze znaczenie, obejmujące wszystko od "powiązań", "budowy sieci" (networking) aż po "wpływy". Ludzie będą od ciebie oczekiwali zrozumienia guanxi i przestrzegania jego reguł.

 

- Przedstawienie zarówno potencjału wzrostu, jak i pułapek związanych z prowadzeniem interesów. Na przykład struktura joint venture wiąże się z olbrzymim ryzykiem, jednakże starannie dobrany partner może być źródłem istotnych korzyści: potencjalnego dostępu do ziemi, kanałów dystrybucji, licencji gospodarczych, wykwalifikowanych pracowników, wielorakich powiązań i wsparcia rządu.

 

- Zwrócenie uwagi na konieczność zrozumienia niuansów kulturowych. Niezliczone historie opowiadane przez ludzi z działów sprzedaży i marketingu pomogą uniknąć wielu brzemiennych w skutki gaf. To oczywista prawda, że Chiny są najszybciej rosnącą gospodarką świata. A z tej książki dowiesz się, jak znaleźć punkt oparcia i zwiększyć swoje zyski, prowadząc od wewnątrz interesy z tą największą superpotęgą. Świetnie wyważone i praktyczne wprowadzenie w środowisko biznesowe najszybciej rosnącego rynku współczesnego świata...

 

Książka powinna stać się najważniejszą lekturą każdej firmy planującej prowadzić interesy w Chinach.

 

MT Biznes 2008, ISBN: 978-83-61040-06-4, 165x240, 239 s., oprawa twarda

 

Jak robić interesy w Chinach Jak osiągać zyski na rynku rosnącym najszybciej na świecie Ted Plafker

Książka

  • ISBN: 

    9788361040064

    

 
   Wystarczy dokonać zakupu za 150 zł i zapłacić przelewem lub kartą by cieszyć się darmową wysyłką kurierską na dowolny adres w Polsce!